Ревенчук Ілона Анатоліївна

Кандидат технічних наук, доцент кафедри Програмної інженерії Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ).
Ревенчук Ілона Анатоліївна

Нагороджена почесною грамотою Міністерства освіти і науки України за успішну роботу щодо підготовки команд ІТ студентів для конкурсу «ІТ - Еврика! Україна», 2015

Освіта

1996 – закінчила Харківський національний політехнічний університет “ХПІ” за спеціальністю Менеджмент організацій та отримала кваліфікацію інженер-менеджер.
1996–1997 – стажер-дослідник кафедри  Програмного забезпечення електронно-обчислювальних машин (зараз кафедри Програмної інженерії).
1997 – 2000 - навчання в аспірантурі ХНУРЕ.
2001 – захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
2001 – 2008 - методист вищої категорії Факультету післядипломної освіти (зараз Центр післядипломної освіти).
2009 – 2014 - заступник директора Центру післядипломної освіти.
З 2002 – доцент кафедри програмного забезпечення електронно-обчислювальних машин (зараз кафедри Програмної інженерії).
З 2015 – директор Центру післядипломної освіти ХНУРЕ.

Учбова робота

Лекційні курси: менеджмент проектів програмного забезпечення, тестування програмного забезпечення, 3D моделювання та анімація в 3DS MАХ, програмування і веб дизайн, групова динамика і комунікації, інтелектуальна  власність. ”Розвиток інноваційного бізнесу і організація стартапів”, “Інноваційний менеджмент і стратегія”, “Інноваційне підприємництво в індустрії програмного забезпечення”

Наукова робота

Наукові інтереси: математичне і програмне забезпечення ЕОМ, 3D дизайн і моделювання, веб – дизайн.

Громадська і міжнародна діяльність:

Координатор Темпус проекту “Мережа для розвитку безперервного навчання у Вірменії , Грузії та України (LeAGUe)” 543839-TEMPUS-1-2013-1-SE-TEMPUS-SMHES


Публікації та патенти

Автор  80 друкованих робіт, з яких 66 наукового і 14 учбово-методичного характеру, в  тому числі навчальний посібник "Деловодство с применением компьютерной техники" у співавторстві з Л.Д. Самофаловим і З.В. Дудар.