Станіслав Федорович Танянський

Професор, завідувач кафедри фізичного виховання, член міжнародної кадрової академії.
Станіслав Федорович Танянський

+38 (057) 702-13-28

d_pht@nure.ua

Нагороди та премії

За впровадження науково-методичної та організаційної роботи в навчанні, С.Ф. Танянський неодноразово був нагороджений почесними грамотами МОН України. У 1999 р. нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України»

Інші відомості

Народився 24 травня 1938 р.

Освіта

1964 р. – закінчив Харківський педагогічний інститут.

З 1973 р. – завідувач кафедри фізичного виховання.

1989 р. – рішенням Державного комітету народної освіти СРСР присвоєне вчене звання доцента.

2000 р. – рішенням Вченої ради Харківського державного технічного університету радіоелектроніки присвоєне звання професор.

Навчальна робота

Розробив систему фізичного виховання і спорту в Харківському національному університеті радіоелектроніки, яка дає можливість залучити до регулярних занять студентів практично усіх курсів.

Наукова робота

Керівник науково-методичної роботи «Вплив фізичної культури і спорту на працездатність студентів». Консультант здобувачів – викладачів кафедри. Захищено 2 дисертації. Впроваджено 8 навчально-методичних розробок у навчальний процес.

Громадська та міжнародна діяльність

С.Ф. Танянський відомий в Харкові та в Україні спортсмен, ветеран спорту, керівник та організатор в галузі фізичної культури та спорту.

На кафедрі підготував 2 заслужених тренерів України. 6 студентам присвоєне звання Майстер спорту міжнародного класу. 2 студента стали Заслуженими майстрами спорту України.


Публікації та патенти

Опубліковано понад 70 наукових робіт з них 4 з грифом МОН, брав участь у міжнародних наукових конференціях. Автор підручника «Природні основи теорії та практики з фізичного виховання для студентів ВНЗ».