Наталія Олександрівна Дідюк

Старший викладач, тренер з пауерліфтингу та армспорту, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу
Наталія Олександрівна Дідюк

+38 (057) 702-13-28

d_pht@nure.ua

Нагороди та премії

Абсолютний чемпіон України з жиму лежачи, неодноразовий чемпіон України з силового триборства, жиму лежачи та тяги, срібний призер чемпіонату Європи з жиму лежачи. З 1998 р. по 2013 р. за результатами участі у змаганнях отримані такі нагороди: на чемпіонатах, кубках, першостях України та міжнародних турнірах – за I місце – 14 медалей; за II місце –- 8 медалей; за III місце – 3 медалі. З них 7 результатів є кращими в абсолютній ваговій категорії. У 2006 р. нагороджена сертифікатом за 6 місце на чемпіонаті світу з жиму лежачи. У 2009 р. нагороджена медаллю і сертифікатом за 2 місце на чемпіонаті Європи з жиму лежачи. У 2010 р. нагороджена сертифікатом за 4 місце на чемпіонаті Європи з жиму лежачи. У 2011 р. нагороджена сертифікатом за 5 місце на чемпіонаті світу з жиму лежачи. Нагороджена дипломами за підготовку чотирьох чемпіонів України та дипломом за підготовку жіночої збірної команди Харківської області до Всеукраїнських ігор серед юніорок і юніорів, де посіла I місце.

Освіта

1997 р. – закінчила Харківський державний технічний університет радіоелектроніки, інженер електрозв’язку.

2001 р. –- закінчила Харківський державний інститут фізичної культури, викладач фізичного виховання, тренер з важкої атлетики.

2009 р. – закінчила аспірантуру в Харківському національному педагогічному університеті за спеціальністю теорія і методика професійної освіти.

Навчальна робота

Вивчення теоретичних основ фізичного виховання, гігієни, лікарського контролю та самоконтролю. Профілактика травматизму у силових видах спорту. Практичні заняття з оволодіння студентами техніки фізичних вправ у пауерліфтингу.

Наукова робота

Підготовка до захисту дисертації на тему: «Чинники, що визначають ефективність тренувального процесу в жіночому пауерліфтингу».

Спортивна робота

Підготовка збірних команд ХНУРЕ з пауерліфтингу та армспорту для участі студентів у змаганнях різного рівня. Керівництво групами спортивного вдосконалення з пауерліфтингу та армспорту.

Громадська та міжнародна діяльність

Член ради федерації пауерліфтингу Харківської області. Підготувала 9 майстрів спорту України, 18 кандидатів у майстри спорту, 4 чемпіони України, 2 призерів чемпіонатів Європи, збірну команду ХНУРЕ з пауерліфтингу, яка двічі ставала призером чемпіонату України з пауерліфтингу серед студентів ВНЗ України і 4 рази бронзовим призером Спартакіади серед ВНЗ Харкова з пауерліфтингу.


Публікації та патенти

Опубліковано 7 наукових робіт, 3 статті, 1 методичний посібник.