Андрій Миколайович Литвиненко

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, Заслужений тренер України, тренер вищої категорії, тренер з кікбоксінгу, карате, таїландського боксу
Андрій Миколайович Литвиненко

+38 (057) 702-13-28

K-JFK@rambler.ru

http://www.k-jfk.ru

Нагороди та премії

У 2011 р. нагороджений Харківською обласною адміністрацією за 2 місце у номінації «Кращий тренер 2011 року» з неолімпійських видів спорту.

Інші відомості

Народився 17 січня 1965 р.

Освіта

1990 р. – закінчив Харківський державний педагогічний інститут.

У 2011 році захистив дисертацію з олімпійського і професійного спорту: «Індивідуалізація техніко-тактичної підготовки кваліфікованих каратистів на основі моделей змагальної діяльності». Працює над докторською дисертацією.

Навчальна робота

Веде навчальні заняття з фізичного виховання зі студентами I – V курсів.

Наукова робота

Сфера наукових інтересів: спорт вищих досягнень, синергетика, східна філософія.

Спортивна робота

Головний тренер збірної Харківської області з кікбоксингу WTKA. Під його керівництвом команда ХНУРЕ з карате 9 разів вигравала спартакіаду Харківської області серед студентів.

Громадська та міжнародна діяльність

Президент Харківської обласної федерації кікбоксингу WTKA, Харківської обласної федерації годзю-рю карате, Харківської федерації східних єдиноборств.

Підготував 27 переможців та призерів чемпіонатів світу і Європи, Заслуженого майстра спорту України, 4 майстрів спорту України міжнародного класу, 21 майстра спорту України, 93 кандидатів у майстри спорту України.


Публікації та патенти

Опубліковано 37 наукових робіт, присвячених різним аспектам спортивної підготовки в єдиноборствах, а також оптимізації навчального процесу в системі вищої освіти.