Олег Іванович Подгайко

Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри проектування та експлуатації електронних апаратів (ПЕЕА) Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ).

+380-57-7021-494

rod@kture.kharkov.ua

Нагороди та премії

За високі показники з підготовки кваліфікованих кадрів з радіоелектроніки для підприємств Дзержинського району та Харкова і з нагоди 45–річчя заснування кафедри нагороджений Почесною грамотою Дзержинської районної ради.

Інші відомості

Народився 05.05.72 р.

Освіта

Закінчив у 1995 році Харківський інститут радіоелектроніки за спеціальністю – «конструювання та технологія радіоелектронних засобів» факультету конструювання радіо- та обчислювальної апаратури (тема дипломного проекту пов’язана з волоконно-оптичними лініями зв’язку). Має кваліфікацію: радіоінженер-конструктор-технолог.

Працює в Харківському національному університеті радіоелектроніки: центр науково-технічної творчості молоді, м.н.с., з 1996; науковим співробітником (1997 – 1999); на кафедрі проектування та експлуатації електронних апаратів: асистент (1999 –2005); з 2006 року – доцент.

Кандидат фізико-математичних наук. Закінчив в 1998 р. аспірантуру Харківського технічного університету радіоелектроніки за спеціальністю – 01.04.03 – радіофізика (тема дисертаційної роботи «Математичні моделі асиметричних нелінійних систем у вищих зонах нестійкості коливань»).

Навчальна робота

Веде лекційні курси: основи проектування ЕА, фізико-теоретичні основи конструювання ЕА, функціональна елементна база.

Підготував понад 70 дипломників.

Наукова робота

Основні наукові інтереси належать до галузі дослідження параметричних взаємодій в нелінійних коливальних системах.


Публікації та патенти

Має понад 25 наукових публікацій, включаючи монографію, і понад 15 методичних робіт, підготовлений один навчальний посібник, отримано патент на винахід.