Олімпіада – 2009

Учасники Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямку «Радіоелектронні апарати»

Нижче наведений повний перелік учасників олімпіади.

Українська інженерно-педагогічна академія , м. Харків

  • Безсмертна Олена Олександрівна
  • Островерхий Дмитро Андрійович
  • Карапетян Крістіан Мамігонович

Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського “ХАІ”

  • Куркін Дмитро Олександрович
  • Яцина Галина Григорівна
  • Волошина Оксана Олександрівна

Харківський національний університет внутрішніх справ

  • Романенко Аркадій Миколайович
  • Осипенко Валентин Миколайович
  • Коновалов Валерій Валерійович
  • Поліщук Михайло Вікторович

Національний університет „Львівська політехніка”

  • Бойчук Роман Миколайович
  • Варик Мар’ян Васильович
  • Хвалько Ганна Василівна

Одеський національний політехнічний університет

  • Святий Дмитро Вікторович
  • Бельмесов Вадим Геннадійович

Кременчуцький державний політехнічний університет

  • Косарєв Віталій Володимирович
  • Мельниченко Валерій Володимирович

Національний технічний університет України „КПІ”

  • Чмиренко Олександр Володимирович
  • Ільченко Володимир Іванович
  • Христенко Володимир Ігорович
  • Новосад Андрій Анатолійович

Харківський національний університет радіоелектроніки

  • Рубленко Володимир Олександрович
  • Романчук Євген Сергійович
  • Криворучко Ірина Костянтинівна
  • Малихін Олександр Олексійович
  • Бородулин Олексій Станиславович

Харківський університет повітряних сил

  • Баличев Сергій Васильович
  • Радченко Олександр Сергійович

Яїчніков Роман Вікторович

 

Призери Другого етапу олімпіади

В особистому заліку переможцями стали:

Перше місце

  • Криворучко Ірина Констянтинівна (Харківський національний університет радіоелектроніки)

Друге місце

  • Бойчук Роман Миколайович (Національний університет «Львівська політехніка»)

Третє місце

  • Синявський Антон Олегович (Запорізький національний технічний університет)

В командному заліку переможцями стали:

Перше місце – Харківський національний університет внутрішніх справ

  • Романенко Аркадій Миколайович,
  • Осипенко Валентин Миколайович,
  • Коновалов Валерій Валерійович,
  • Поліщук Михайло Вікторович

Друге місце – Одеський національний політехнічний університет

  • Святий Дмитро Вікторович,
  • Бельмесов Вадим Геннадійович

Третє місце – Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського “ХАІ”

  • Куркін Дмитро Олександрович,
  • Яцина Галина Григорівна,
  • Волошина Оксана Олександрівна 

 
Завантажити конкурсні завдання

зберегти цю сторінку в PDF