Олімпіада – 2005

Учасники Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямку «Радіоелектронні апарати»

Нижче наведений повний перелік учасників олімпіади.

Харківський національний університет радіоелектроніки

  • Животов Сергій Едуардович
  • Євдокіменко Сергій Олександрович
  • Єршов Олексій Павлович
  • Натальченко Ганна Петрівна

Національний технічний університет України “КПI”

  • Березок Федір Борисович
  • Ремезенко Антон Володимирович
  • Ткаченко Сергій Борисович
  • Назарько Анатолій Іванович

Запорізький національний технічний університет

  • Огренич Євген Викторович
  • Пономарьов Миколай Анатольович
  • Чечеткін Олексій Миколайович

Севастопольський національний технічний університет

  • Борисович Олексій Валерійович
  • Водясов Ігор Генадiйович
  • Осадчий Іван Андрійович

Одеський національний політехнічний університет

  • Колесников Сергій Васильович
  • Рожков Олександр Миколайович
  • Клімчук Сергій Іванович

Старооскольський державний технічний університет

  • Агафонов Олексій Олександрович

Сумський державний університет

  • Шутка Світлана Викторівна
  • Грек Євген Олексійович
  • Великодний Дмитро Володимирович
  • Синашенко Оксана Володимирівна

Харківський університет повітряних сил

  • Бондарчук Володимир Сергійович
  • Кравчук Олег Анатолійович
  • Шабанов Данило Миколайович

Харківський національний аерокосмічний університет ім. Жуковського “ХАI”

  • Бойко Светлана Анатолієвна
  • Міхлін Олександр Володимирович

Донецький національний технічний університет

  • Приходько Юрій Василійович
  • Максименко Дмитро Володимирович
  • Філь Олексій Віталійович

Харківський національний політехнічний університет “ХПІ”

  • Котов Дмитро Володимирович

Житомирський державний технологічний університет

  • Прокопенко Наталія Олегівна

Кременчуцький державний політехнічний університет

  • Улізько Олег Миколайович

 

Призери Другого етапу олімпіади

В особистому заліку переможцями стали:

Перше місце

  • Животов Сергій Едуардович, Харківський національний університет радіоелектроніки, 46 балів

Друге місце

  • Березюк Федір Борисович, Національний технічний університет України “КПІ”, 40 балів

Третє місце

  • Огренич Євген Викторович, Запорізький національний технічний університет, 37 балів

 
Завантажити конкурсні завдання

зберегти цю сторінку в PDF