Робота зі студентами

Телевізійний центр бере участь у навчальному процесі спільно з профілюючими кафедрами –  радіоелектронних систем медіасистем та технологій. На телецентрі поставлено і виконуються ряд лабораторних робіт для студентів спеціальностей радіотехніка, апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення, комп’ютеризовані технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв, технології електронних мультимедійних видань.

Широкі технічні можливості телецентру, а також активна участь кваліфікованого персоналу – режисера, відеооператорів, відеоінженерів – дають змогу студентам отримати практичні навички роботи з телевізійним обладнанням.

Колектив телевізійного центру веде активну роботу зі створення студентського телебачення ХНУРЕ. До роботи залучена найбільш креативна, талановита та енергійна молодь, від першого курсу до п’ятого, представники студентства всіх факультетів.

Утворені дві групи – творча, в якій зібралися студенти, які виконують роботу сценаристів, режисерів, телеведучих, акторів, і технічна, студенти з якої займаються відеозйомкою, відеомонтажем, комп’ютерною графікою та створенням відеоефектів.

Спільно зі студентськими телевізійними групами регулярно випускається студентський телевізійний журнал «ХНУРЕ-ТБ», в якому висвітлюються всі значущі події в університеті, а також сюжети про студентське життя, навчання, спорт, дозвілля.

зберегти цю сторінку в PDF