Відділ відеотехнічних засобів навчання «Телевізійний центр»

Телевізійний центр ХНУРЕ створений в 2001 році як навчальна телевізійна лабораторія. До складу телецентру входять телевізійна студія для зйомки програм і апаратна зі станцією нелінійного монтажу та іншим необхідним обладнанням для створення відеопродукції. Телевізійний центр забезпечує створення мультимедійної продукції для потреб університету та його підрозділів, бере участь у навчальному процесі спільно з профілюючими кафедрами – радіоелектронних систем та медіасистем та технологій, веде роботу зі створення студентського телебачення ХНУРЕ.

Положення телецентру .

Контакти

кімн. 107, корпус «І»

+38 (057) 702-17-05

tv_center@nure.ua

Віртуальна відеоекскурсія

Медіа-галерея

Начальник відділу 
Олександр Олександрович Супрун

кандидат технічних наук

Науковий керівник 
Сергій Олександрович Шейко

кандидат технічних наук

sergiy.sheiko@nure.ua

Загальна інформація

Телевізійний центр забезпечує створення мультимедійної продукції для потреб університету, його підрозділів – факультетів, кафедр, відділів.

Силами колективу телецентру:

  • створюються науково-інформаційні та презентаційні фільми й відеоролики про університет і його підрозділи;
  • виготовляються навчальні відеопосібники і відеофільми для навчального процесу та системи дистанційного навчання студентів;
  • проводяться зйомка та монтаж відеосюжетів наукових конференцій, форумів, семінарів, олімпіад та виставок;
  • висвітлюються досягнення вузу, відкриття нових лабораторій, центрів і філій.

Крім того, на телецентрі створюються фільми присвячені ювілейним датам вузу, факультетів, кафедр і видатних вчених ХНУРЕ. У співпраці з профспілковим комітетом, зі студентським Сенатом і студентським клубом проводяться зйомки святкових заходів, концертів, відеопривітання колективів студентського клубу і викладачів. Спільно з бібліотекою і музеєм університету знімаються інформаційні ролики про заходи та виставки, що проводяться в цих підрозділах. Також ведуться зйомки і створюються інформаційні фільми про Ярмарок вакансій, який щорічно проходить в ХНУРЕ.

Телевізійний центр бере активну участь в агітації абітурієнтів, створюючи рекламні фільми про університет, його факультети та кафедри. Крім того, на телецентрі регулярно проводяться екскурсії для школярів, випускників технікумів, слухачів підготовчих курсів, абітурієнтів-іноземців.

Телевізійний центр співпрацює з телевізійними каналами ХОД ТРК, ТРК «ОКО», ТРК «Фаворит», Громадським телебаченням, розміщуючи на них свої телепрограми.