Центр інновацій Microsoft

Провідним напрямком діяльності Центру інновацій Mіcrosoft у Харкові є розробка та впровадження програмного забезпечення. Значну роль інструктори Центру відводять проектуванню інфраструктурних рішень та адмініструванню ІТ-систем.

  Контакти

  кімн. 330

  +38 (057) 702-13-85

  viktor.kauk@nure.ua

  Віктор Іванович Каук

  Директор
  Віктор Іванович Каук

  кандидат технічних наук, доцент

  Основні функції

  На базі Харківського національного університету радіоелектроніки відкрився другий в Україні Центр інновацій Mіcrosoft – науково-освітній центр, де студенти, викладачі й фахівці ІТ-компаній зможуть реалізувати свої таланти в галузі інформаційних технологій та мати майданчик для співробітництва у вивченні й розробці інноваційних рішень.
  Основними завданнями Центру інновацій Mіcrosoft є:

  • підвищення якості технічної освіти за рахунок розвитку знань у сфері інформаційних технологій;
  • розробка, впровадження й поширення інноваційних програмних проектів на базі перспективних технологій;
  • розвиток партнерських зв'язків з ІТ-індустрією.

  Центр інновацій Mіcrosoft при ХНУРЕ готуватиме професіоналів високо рівня для провідних ІТ-компаній регіону – в освітніх проектах Центру зможуть брати участь не лише студенти університету, але й зацікавлені ІТ-фахівці. Аналогічні Центри інновацій, що працюють у багатьох країнах світу, мають тісні зв'язки з компаніями-розробниками, реалізують спільні програми практики, працевлаштування й участі студентів центрів у проектах партнерів.
  Центри інновацій Mіcrosoft є в понад 60 країнах світу, і нараховують близько 130 ресурсних майданчиків, що співробітничають з провідними університетами й інститутами. Харківський Центр інновацій активно співпрацюватиме з Центром при Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка й аналогічними центрами в усьому світі, обмінюючись накопиченим досвідом і новими ідеями в галузі інноваційних технологій.