Інформаційно-обчислювальний центр (ІОЦ)

Інформаційно-обчислювальний центр ХНУРЕ був організований у 1963 році на базі лампової машини «Мінськ-14». Це був один із перших ОЦ у системі міністерства освіти України.

Положення про центр.

  Контакти

  к.136

  +38 (057) 70 21 647

  icc@nure.ua

  Колодяжний Олександр Борисович

  Начальник
  Олександр Борисович Колодяжний

  Основні функції

  Інформаційно-обчислювальний центр був базою подготовки кадрів для центрів інших підприємств. Чимало його співробітників у подальшому очолили ОЦ різних  вишів та підприємств. У своєму становленні ІОЦ пройшов через послідовну систему зміни поколіннь електронно обчислювальних машин (ЕОМ), починаючи з великих і малопотужних лампових ЕОМ до сучасних швидкодіючих персональних компьютерів. Учбові заняття в ІОЦ проводяться з використанням най сучасного програмного забезпечення та технічних засобів навчання.

  Значну роль у житті университету відіграє  величезна робота, що здійснюється  у відділах  ІОЦ:

  • АСУ ВНЗ, що розробляє, втілює та веде супровід систем «Абітурієнт», «ЦДП», «Студквіток», «Диплом», різних баз данних та міністерських форм звітності;
  •  центр керування мережами вишу здійснює розробку, супровід і адміністрування корпоративної мережі университету та каналів «Internet»;
  • сектор технічного обслуговування, ремонтує та підтримує ОТ у робочому стані на ІОЦ та багатьох відділах і службах университету.

  Співробітники

  • Колодяжний Олександр Борисович – начальник інформаційно-обчислювального центру.
  • Зиков Володимир Вікторович – головний інженер інформаційно-обчислювального центру.
  • Гладка Людмила Павлівна – заступник начальника інформаційно-обчислювального центру.