Євгеній Олексійович Краснокутський

Проректор з адміністративно-господарчої роботи.
Євгеній Олексійович Краснокутський

Нагороди й премії

За багаторічну плідну працю та вагомий внесок у розвиток освіти Є.О.  Краснокутського було заохочено: почесним знаком університету «За заслуги» (2005 р.), Подякою та Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації (2000 та 2011 рр.).

Освіта та кар’єра

Є.О. Краснокутський закінчив в 1979 році Харківський політехнічний інститут за спеціальністю турбінобудування.

З 1979 року по 1984 рік працював інженером кафедри турбінобудування Харківського політехнічного інституту.

З 1984 року по 1986 рік – начальник дільниці заводу «Металіст» у Харкові.

З 1986 року по 1997 рік – головний інженер, а з 1997 року проректор з адміністративно-господарчої роботи Харківського національного університету радіоелектроніки.

Громадська діяльність

Є.О. Краснокутський компетентно та оперативно вирішує питання щодо забезпечення  навчального процесу, науково-дослідних робіт та розвитку матеріально-технічної бази університету. Під його керівництвом та за безпосередньою участю в університеті обладнано сучасними технічними засобами та технологіями навчально-науковий видавничо-поліграфічний центр, наукова бібліотека, навчальний телецентр, мультимедійні аудиторії та класи, навчальні та наукові лабораторії, перша в Харкові комп’ютерна мережа студентського містечка.

Є.О. Краснокутський забезпечує виконання усіх запланованих робіт з профілактики та ремонту енергетичних мереж і споруд, приділяє багато уваги щодо зменшення витрат паливно-енергетичних ресурсів у межах програми з енергозбереження, розв’язання задач соціального розвитку університету та таких соціальних структур, як їдальня, профілакторій та 7 студентських гуртожитків.

За його активної участі разом зі студентським сенатом побудовано та працюють: спортивний клуб «Металіст», студентський табір та культурний центр для іноземних студентів.