Web Intelligence and Service Engineering

Програми подвійного магістерського диплому, які пропонує кафедра штучного інтелекту разом із європейськими університетами Ювяскюля (Фінляндія) і Амстердаму (Нідерланди) надають можливість студентам отримати другий магістерський диплом європейського університету, наприклад, в галузі Web Intelligence and Service Engineering в університеті Ювяскюля.

З 2001 року у програмі подвійного диплому взяли участь 87 випускників кафедри штучного інтелекту, більше ніж 80 з них отримали ступінь магістра Європейського союзу на додаток до українського диплому, 27 випускників здобули ступінь PhD в Європейських університетах Фінляндії, Нідерландів та Великої Британії.

Директорат з освіти і культури Європейської Комісії визнав українсько-фінську програму подвійного магістерського диплому кращою міжнародною студентською програмою в Фінляндії та рекомендував її досвід для вивчення провідним українським законодавцям в області науки і освіти, які працювали над реформою вищої освіти. Семінари з презентації багаторічного досвіду міжнародного співробітництва кафедри ШІ з її фінськими партнерами відбулися в Фінляндії восени 2008 р. за фінансової підтримки Світового Банку та Європейської Освітньої Фундації. Ця подія започаткувала плідне співробітництво кафедри штучного інтелекту з Парламентським Комітетом ВР з питань науки і освіти.

зберегти цю сторінку в PDF