Інтернаціоналізація вищої освіти

Кафедра соціальної інформатики Харківського національного університету радіоелектроніки виграла грант від Британської Ради на проведення даної програми.

Поняття інтернаціоналізації в сфері вищої освіти в міжнародній практиці зазвичай включає в себе кілька аспектів:

  • індивідуальну мобільність: мобільність студентів або професорсько-викладацького складу в освітніх цілях;
  • мобільність освітніх програм та інституційну мобільність;
  • інтеграцію в навчальні програми міжнародного виміру та освітніх стандартів;
  • інституціональне партнерство.

Партнером ХНУРЕ в цьому проекті став Університет Саутгемптона (University of Southampton) – один з найбільших і найпрестижніших університетів Сполученого Королівства і член Всесвітньої мережі університетів.По різними опитуваннями університет регулярно входить в першу двадцятку освітніх центрів країни, а також в першу десятку Національного студентського огляду. Провідні національні позиції University of Southampton займає в викладанні права, хімії, машинобудування, комп’ютерних наук та менеджменту.

 В ході співпраці будуть вивчені можливості подальшої спільної участі партнерів в європейських програмах, що фінансуються ЄС, а також сформовані заявки на отримання науково-дослідних і освітніх грантів в рамках ERASMUS + – програми Європейського Союзу (2014-2020), спрямованої на поліпшення професійних навичок, розширення можливостей працевлаштування, модернізацію освіти і здійснення нових освітніх проектів та HORIZON2020-програми фінансування наукових досліджень.

У пріоритетних завданнях проекту – підтримка поточних спільних розробок і зміцнення наукових контактів між факультетом інженерії та навколишнього середовища Університету Саутгемптона і кафедрою соціальної інформатики ХНУРЕ.

Також будуть визначені сфери, що представляють взаємний освітній і дослідницький інтерес, і проведені обговорення, пов’язані з реформою освіти і гармонізацією освітніх програм.

зберегти цю сторінку в PDF