Довузівська підготовка

Студентам з зарубіжних країн є можливість навчатися на підготовчому відділенні факультету навчання іноземних громадян, який проводить довузівську підготовку іноземних слухачів за чотирма напрямками: інженерний, медико-біологічний, економічний і гуманітарний.

У ході навчання слухачі підготовчого відділення вивчають російську / англійську мову і повторюють базовий курс з таких предметів, як фізика, математика, біологія, хімія, історія, інформатика та інших (залежно від майбутньої спеціальності). Викладання цих предметів ведеться російською / англійською мовами.

Після закінчення підготовчого відділення слухачам видається Сертифікат державного зразка, який дозволяє вступати до будь-якого вищого навчального закладу України.

Щоб стати слухачем підготовчого відділення, необхідно:

Отримати освітню візу в посольстві або консульстві України в вашій країні (для країн візового режиму). Для оформлення візи необхідно отримати «Запрошення на навчання» Державного зразка від Університету.

Для зарахування в Університет іноземець, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2013 року № 1541 і Наказу МОН України № 1272 від 11 грудня 2015 року, подає особисто заяву на папері.

До заяви іноземець додає наступні документи:

  • Документ (оригінал і копія з легалізацією) про повну загальну середню освіту та його нотаріально завірений переклад;
  • Додаток (оригінал і копія з легалізацією) до документа про повну загальну середню освіту та його нотаріально завірений переклад;
  • Копія паспортного документа іноземця та його нотаріально завірений переклад;
  • 4 фотокартки 30 х 40 мм;
  • Копія посвідчення українця, який постійно проживає за кордоном (за наявності).

Прийом іноземних громадян на довузівське навчання триває протягом року.

Вартість навчання для іноземних громадян становить (дол. США):

1

Підготовче відділення (інженерний, економічний, медичний, гуманітарний напрямки)

1450

Вартість помешкання в гуртожитку складає від $30 в залежності від рівня комфортабельності.

Вартість первинного медичного обстеження в студентській поліклініці становить близько $30.

Під час оформлення на навчання необхідно оплатити медичне страхування – $51 і страхування на видворення – $27.

Після цього студенту оформляється документ на тимчасове проживання на території України (посвідка на проживання), витрати на його оформлення (включаючи переклад, реєстрацію та інші офіційні платежі) – близько $9

Оплата здійснюється виключно у національній валюті за курсом Національного Банку України щодо курсу іноземних валют на день оплати.

зберегти цю сторінку в PDF