Волейбол

У Харківському національному університеті радіоелектроніки сильні волейбольні традиції.Жіночі збірні команди з волейболу працювали з моменту заснування університету.

В даний час жіноча збірна команда працює під керівництвом ст.викладача кафедри фізичного виховання Барибіної Л.М. Протягом багатьох років команда є постійним учасником першості ВНЗ м. Харкова, Студентської ліги та першості міста. У сезоні 2010-2011 рр. жіноча збірна посіла II місце у 2ой групі ВНЗ м.Харкова з волейболу.

Поряд зі збірними командами в університеті працюють групи спортивного вдосконалення для початківців. Заняття в секції проводить тренер Барибіна Л.М. Тренування проходять у великому залі ХНУРЕ, повністю забезпеченим сучасним обладнанням та інвентарем. Для всіх займаються волейболом, є можливість перевірити себе і свої досягнення в складі збірної команди свого факультету, в які щорічно проводяться Першості та Кубку ХНУРЕ з волейболу.

Багато студентів, як юнаки, так і дівчата, удосконалюючи свою фізичну підготовку та спортивну майстерність, з початківців переходять в збірні команди університету з волейболу та представляють ХНУРЕ на різних змаганнях.

Харківський університет радіоелектроніки завжди славився волейбольними традиціями. Студентські збірні команди неодноразово вигравали престижні змагання. Найвище досягнення – III місце у першості СРСР серед ВНЗ. Сьогоднішня збірна теж може пишатися своїми результатами: Чемпіони України, чемпіони м. Харкова серед чоловічих команд, призери першості ВНЗ м. Харкова.

Всередині університету не затихають волейбольні пристрасті. Систематично два рази на рік як мінімум, проводиться першість університету серед факультетів, курсів.

Для бажаючих вивчити і вдосконалювати технічні прийоми гри у волейбол, створені всі умови на заняттях фізичною культурою. Для розвитку волейболу університет має відповідної спортивно-матеріальною базою. Є стадіон, великий ігровий зал, душова, роздягальні, сауна, тренажерні зали. 

зберегти цю сторінку в PDF