Харківська філія ПАТ «Кредитпромбанк»

Відгук про рівень професійної підготовки випускника ХНУРЕ за спеціальністю 7.091503 «Спеціалізовані комп’ютерні системи» Кузьменка Сергія Сергійовича.

Кузьменко Сергій Сергійович приступив до роботи в Харківській філії ПАТ «Кредитпромбанк» в якості провідного фахівця відділу програмного та технічного супроводження в травні 2012 року. В січні 2013 року був переведений на посаду головного фахівця відділу програмного та технічного супроводження, на якій працює в даний час.

За час своєї роботи Кузьменко С.С. проявив себе відповідальним, активним, добросовісним та цілеспрямованим працівником. Він показує високий рівень теоретичної підготовки в області інформаційних технологій та вміє застосовувати ці знання на практиці, має аналітичний склад розуму, здатний справлятися з кількома завданнями одночасно в умовах обмеженого часу. В його обов’язки входить: адміністрування системи автоматизації банківських операцій та системи електронних платежів, локальної обчислювальної та телефонної мережі, серверів, парку комп’ютерної техніки філії та відділень банку, а також обслуговування та ремонт банкоматів та POS-терміналів, технічна підтримка користувачів.

У зв’язку з цим, вважаємо, що Харківський національний університет радіоелектроніки повністю підготував спеціаліста для ефективної діяльності в області інформаційних технологій та автоматизації бізнес-процесів.

Завантажити оригінал документу

зберегти цю сторінку в PDF