Феодосійський казенний оптичний завод

Молодий спеціаліст, випускник Харківського Національного університету радіоелектроніки інженер-конструктор Гіленко Дмитро Володимирович, за час роботи на заводі проявив себе кваліфікованим інженером-конструктором, домігшись вагомого внеску в освоєнні технології виготовлення і контролю приладів нічного бачення.

При виконанні відрядних завдань у мм. Черкаси і Львів, на інших підприємствах інженер-конструктор Гіленко Д.В. гідно представляв Феодосійський казенний оптичний завод, зразково виконуючи завдання відрядження.

За досягнення позитивних результатів в освоєнні нічних приладів, що є новою темою в діяльності підприємства і проявлені при цьому сумлінність і професіоналізм.

НАКАЗУЮ:
1. За сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, за досягнення успішного результату в освоєнні приладів нічного бачення інженеру-конструктору Гіленко Д.В. оголосити подяку.
2. За проявлений високий професійний рівень спеціаліста при освоєнні приладів нічного бачення інженера-конструктора Гіленко Д.В. перевести на посаду провідного конструктора Феодосійського казенного оптичного заводу по приладах нічного бачення.
Термін: з 30.11.2011 року.
3. Головному бухгалтеру кресаня В.Л. відкоригувати штатний розклад заводу у встановленому на заводі порядку.
Термін: з 01.12.2011 року.
4. Бажаю Вам, шановний Дмитре Володимировичу, міцного здоров’я, натхнення у творчій праці по створенню нової техніки і великого професійного успіху.

зберегти цю сторінку в PDF