НВП «Хартрон – Аркос»

Спеціалісти в галузі конструювання та технології виробництва електронної апаратури, добре зарекомендували себе на нашому підприемстві, ми сподіваємось на подальше співробітництво з Вашим університетом.

НВП «Хартрон – Аркос» є одним з підприємств в Україні, яке продовжує працювати навіть в умовах кризи. Продукція, що виробляється підприємством, постачається і експлуатується більш ніж в 10 країнах світу.

Одним з основних видів діяльності НВП «Хартрон – Аркос» є проектування і виробництво сучасних систем керування як наземної, так і аерокосмічної дислокації. Тому підприємство має потребу в кваліфікованих працівниках, які здатні продовжувати традиції нашого пфдприемства, а також розвивати і удосконалювати сучасне приладобудування.

В зв’язку з тим, що випускники Харківського національного університету радіоелектроніки попередніх років, зокрема спеціалісти в галузі конструювання та технології виробництва електронної апаратури, добре зарекомендували себе на нашому підприемстві, ми сподіваємось на подальше співробітництво з Вашим університетом. Вважаемо за доцільне впровадити нову спеціальність для підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів «Радіоелектронні апарати та засоби».

Перший заступник Генерального директора НВП «Хартрон – Аркос» А. М. Калногуз

зберегти цю сторінку в PDF