Оздоровлення членів профспілки і членів їх сімей в 2015 році

26.05.2015

Шановні колеги!

Надаємо Вам перелік дитячих закладів оздоровлення (ДЗО), які будуть функціонувати влітку 2015 року.

Табори, які у графі «Участь у тендері» мають примітку «Переможці», будуть співпрацювати з Департаментом у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації щодо оздоровлення дітей. Тому особи пільгового контингенту (багатодітні, малозабезпечені, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС тощо), які працюють у галузі освіти, можуть звернутися за придбанням пільгових путівок до дитячих оздоровчих таборів у Департамент у справах молоді та спорту ХОДА.

Окремі табори будуть брати участь у другому турі торгів, про результати якого вас буде повідомлено додатково.

Нагадуємо, що з 1 січня 2015 року набрав чинності новий  Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» в редакції  від 28.12.2014 р. № 77-VIІІ, згідно з яким Фонд не забезпечуватиме оплату путівок до дитячих оздоровчих закладів. Тому за придбанням путівок необхідно звертатися безпосередньо до дитячих оздоровчих таборів.

Дотація обласної організації профспілки на одну путівку становитиме:

  • 21 день – 600 грн.;
  • 18 днів – 500 грн.;
  • 14 днів – 400 грн.

Також згідно з рішенням профкому університету від 18.05.2015 р.:

  • дотація на одну путівку для оздоровлення дітей членів профспілки становить 30% від суми, сплаченої за путівку, але не більше 1000 гривень;
  • дотація на одну путівку для оздоровлення членів профспілки в лікувально-оздоровчих та інших закладах України – у розмірі 30% від суми, сплаченої за путівку, але не більше 700 гривень, з періодичністю її надання раз на 2 роки, та за умови надання до заяви квитанції про оплату і зворотного талону (довідки) про перебування у оздоровчому закладі саме члена профспілки університету.

 

зберегти цю сторінку в PDF