У ХНУРЕ пройшов всеукраїнський шаховий турнір пам’яті Володимира Савона

06.10.2017

У шахово-шашковому клубі «Шахрад» Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся XII відкритий рапід-турнір з шахів пам’яті легендарного харківського гросмейстера, переможця 39 чемпіонату СРСР і Всесвітньої шахової Олімпіади 1972 року Володимира Савона.Змагання прийняло 106 учасників з 12 міст України та Харківської області. Серед них – три міжнародних гросмейстери, п’ять міжнародних майстрів, сім майстрів спорту України, дев’ять майстрів ФІДЕ, 42 кандидати в майстри, 41 першорозрядник (з повним складом можна ознайомитися за посиланням).
Абсолютним переможцем турніру став майстер спорту з Полтави Олексій Соловчук, друге місце завоював міжнародний майстер з Харкова Валерій Шалімов, на третьому місці – полтавець, майстер ФІДЕ Сергій Набока. Серед жінок переможцями стали харків’янки: майстер спорту Марія Безкоровайна (1 місце), міжнародний гросмейстер Євгенія Долуханова (2 місце) та кандидат в майстри Марія Бердник (3 місце). Серед ветеранів 50-65 років переміг харківський кандидат в майстри Станіслав Кляцький, ветеранів 65-75 років – майстер спорту з Полтави Віктор Твердохлєбов і старше 75 років – кандидат в майстри з Харкова Артур Соболєв. Серед школярів перемогу здобув першорозрядник з Краматорська Ілля Локтіонов (усі результати тут).
З повним звітом про XII відкритий рапід-турнір з шахів пам’яті Володимира Савона можна ознайомитися тут.