У клубі «Шахрад» ХНУРЕ відбувся V Меморіал пам’яті Михайла Федоровича Бондаренка

07.11.2017

З 3 по 5 листопада в турнірному залі шахово-шашкового клубу «Шахрад» проходив V Меморіал з інтелектуальних видів спорту пам’яті ректора Харківського національного університету радіоелектроніки, почесного президента клубу Михайла Федоровича Бондаренка.
У відкритті меморіалу взяв участь проректор ХНУРЕ з науково-методичної роботи Ігор Рубан. Він привітав учасників змагань, побажав їм яскравих перемог і спортивного довголіття.
За програмою Меморіалу відбулося 5 турнірів: турнір з класичних шахів, бліц-турнір і рапід-турнір з шахів, бліц-турнір і рапід-турнір з шашок. У них взяли участь 70 осіб, серед яких були міжнародні майстри, майстри ФІДЕ, майстри та кандидати в майстри спорту України. Турнір з класичних шахів виграв кандидат в майстри Антон Лисойван (результати тут),бліц-турнір з шахів – кандидат в майстри Юрій Семерій (результати тут), рапід-турнір з шахів – кандидат в майстри Антон Лисойван (результати тут). Перемогу в шашковому бліц-турнірі здобув міжнародний майстер Леонід Ціпес (результати тут), в шашковому рапід-турнірі – майстер спорту Віктор Горобець (результати тут).
З повним звітом про V Меморіал-2017 можна ознайомитися тут.

зберегти цю сторінку в PDF