У гуртожитку ХНУРЕ пройшов Кубок України зі швидких і блискавичних шахів серед ветеранів

17.12.2015

З 4 по 6 грудня в шахово-шашковому клубі «Шахрад» Харківського національного університету радіоелектроніки проходив Кубок України зі швидких і блискавичних шахів серед ветеранів (від 50 років). Турнір проходив за регульованою швейцарською системою: 9 турів – рапід і 11 турів – бліц (контроль часу 25 хвилин – рапід і 5 хвилин – бліц, до кінця партії кожному учаснику).

У неділю, 6 грудня, в гуртожитку № 8, на Олексіївці відбулося підведення підсумків чемпіонату та нагородження переможців. Поспілкуватися з учасниками турніру і привітати переможців прийшов виконуючий обов’язки ректора університету Едуард Рубін. Він згодом відгукнувся на цю подію в соціальних мережах: «В ХНУРЕ, в одному з гуртожитків знаходиться кращий шахово-шашковий клуб країни ШШК «Шахрад». Сьогодні у нас проходив чемпіонат країни з шахів серед ветеранів. Найстарішому під 90 років. Коли я з ним говорив, то абсолютно не відчував цього віку. Ось що шахи життєдайні творять. Спасибі Дмитро Манич за те, що допомагаєш такій класній справі та керуєш клубом». (Managing Director Orange Pharma Private Limited Дмитро Манич – президент і спонсор ШШК «Шахрад»).

Зі швидких шахів переможцями стали: майстер спорту з Дніпропетровська Євген Чернов (60 років), харків’яни, міжнародні майстри Олександр Алєксіков (52 роки) і Валерій Шалімов (55 років). (З результатами рапід-турніру можна ознайомитися тут, а з його учасниками – тут).
У блискавичних шахах першенствували Валерій Шалімов, Олександр Алєксіков і міжнародний майстер з Одеси Василь Стець (51 рік). (З результатами бліц-турніру можна ознайомитися тут). А з повним звітом про турнір можна ознайомитися тут.

На це змагання відгукнулася і Федерація шахів України, ветеранська комісія якої висловила подяку Клубу «Шахрад» ХНУРЕ, персонально його керівнику Григорію Сильвестровичу Кіктєву, за Кубок України з швидких і блискавичних шахів серед ветеранів. http://www.ukrchess.org.ua/

зберегти цю сторінку в PDF