Підсумки першості ХНУРЕ з міні-футболу

03.11.2017

Завершилися змагання між факультетами з міні-футболу, одному з шести видів, що входять до програми Спартакіади Харківського національного університету радіоелектроніки.

Ігри були напруженими й цікавими, до фіналу кілька команд прийшли з однаковою кількістю очок. Переможець визначався за найкращою різницею забитих і пропущених м’ячів. Збірна факультету інфокомунікацій у фінальній грі збільшила розрив, обігравши команду факультету комп’ютерних наук з рахунком 15:4 і стала переможницею.

На другому місці команда факультету інформаційних радіотехнологій та технічного захисту інформації, на третьому – збірна факультету автоматики та комп’ютеризованих технологій. Кращим нападаючим визнаний гравець команди-переможниці Владислав Ємельянов (ІМЗм-17- 1), кращим воротарем – Владислав Козак (РТ-15- 3).

Ми вітаємо переможців і призерів з успіхом і бажаємо нових висот в спорті, навчанні та житті.