Федерація шахів країни провела в клубі «Шахрад» ХНУРЕ змагання на Кубок України

21.12.2016

З 9 по 11 грудня в турнірному залі шахово-шашкового клубу «Шахрад» Харківського національного університету радіоелектроніки пройшов Кубок України зі швидких шахів і бліцу серед ветеранів.

У змаганнях за почесний трофей взяли участь 53 шахісти, серед яких два міжнародні майстри, один майстер ФІДЕ, один майстер спорту України та 29 кандидатів у майстри. (З повним складом учасників змагань можна ознайомитися тут і тут.)

Переможцями рапід-турніру серед всіх учасників і в віковій групі понад 50 років стали: майстер ФІДЕ з Миргорода Валерій Яворівський, міжнародний майстер з Харкова Валерій Шалімов і кандидат у майстри з Кривого Рогу Олександр Костюков. У віковій групі понад 65 років перемогли харків’яни, кандидати в майстри Григорій Варченко та Микола Аванесов, третім став кандидат у майстри з Полтави Володимир Бондар. У віковій категорії понад 75 років перемогу святкували майстер спорту з Одеси Олег Мілютін, кандидат у майстри, харків’янин Артур Соболєв і кандидат у майстри з Макіївки Олександр Деконенко. (З результатами рапід-турніру можна ознайомитися тут.)

Переможцями бліц-турніру серед всіх учасників і в віковій групі понад 50 років стали: міжнародний майстер з Харкова Валерій Шалімов, міжнародний майстер з Одеси Василь Стець та майстер ФІДЕ з Миргорода Валерій Яворівський. У віковій групі понад 65 років перемогли полтавчани, кандидати в майстри Віктор Бардар і Володимир Цушко, третім став кандидат у майстри з Харкова Григорій Варченко. У віковій категорії понад 75 років перемогу святкували майстер спорту з Одеси Олег Мілютін, першорозрядник, харків’янин Анатолій Кірнос і першорозрядник зі Світловодська Олександр Бендюк. (З результатами бліц-турніру можна ознайомитися тут.)

З повними звітом про турнір на Кубок України можна ознайомитися за посиланням.