Доцент ХНУРЕ підтверджує свій високий рівень майстерності в всеукраїнських турнірах

04.10.2017

З ім’ям доцента кафедри фізичного виховання та спорту Харківського національного університету радіоелектроніки Григорія Кіктева пов’язано чимало яскравих сторінок в діяльності шахово-шашкового клубу «Шахрад», кращого студентського клубу України. Та й сам його засновник, незважаючи на поважний вік, постійно прагне бути у відмінній спортивній формі.

Цього літа Григорій Сильвестрович взяв участь відразу в трьох всеукраїнських шахових турнірах, де в черговий раз підтвердив свою майстерність.

У липні, в Кодимі Одеської області, – в IV Меморіалі міжнародного майстра М. Підгайця серед ветеранів старше 65 років, в якому взяв участь 21 шахіст. У їх числі – два міжнародні майстри, один майстер спорту, дев’ять кандидатів в майстри і дев’ять першорозрядників. Тут наш кандидат в майстри спорту здобув 6 очок з 9 і посів третє місце.

Не менш успішним став його виступ у чемпіонаті України серед ветеранів 50 років і старше, який проходив на початку серпня в Чернігові. З 38 спортсменів, де змагалися три міжнародних майстри, чотири майстри, 16 кандидатів в майстри, 15 першорозрядників, в бліц-турнірі він набрав 5 очок з 9.

А в кінці серпня на Кубку незалежності в Києві Григорій Кіктєв розділив 3 – 7 місця серед 68 учасників цього престижного турніру.

Бажаємо Григорію Сильвестровичу ніколи не втрачати свій високий спортивний настрій і завжди прагнути до нових перемог.

зберегти цю сторінку в PDF