Кафедра програмної інженерії причетна до перемоги юних інформатиків

11.11.2015

З 2 по 6 листопада на базі Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка відбувся фінальний етап Всеукраїнського турніру юних інформатиків.
Турнір юних інформатиків – це багатокомпонентний турнір для виявлення та підтримки талановитої молоді, розвитку її інтересів, здібностей і природних обдарувань. Він складається з трьох етапів. Перший етап – великий проект, над яким команди працюють протягом двох місяців, а потім проходить очний захист на турнірі. Другий етап – написання ігрової програми протягом п’яти годин і демонстрація її роботи. Третій етап – це олімпіада з інформатики, де автоматично оцінюється розв’язання алгоритмічних задач.
На кафедру програмної інженерії звернулися вчителі інформатики комунального закладу «Обласна спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради», де навчаються здібні і талановиті діти з сіл, селищ, міст Харківської області, з проханням допомогти в підготовці до турніру і курирувати реалізацію домашнього завдання.
Була сформована робоча група у складі: ст. викл. Широкопетльов М.С., доц. Мазуров О.А. – проектування та реалізація БД; ст. викл. Сокол В.В. – основи вебу й тестування додатку, ас. Ляпота В.Н. – програмування на мові пітон та веб-програмування серверної частини, ас. Дрюк А.Д. – розробка та реалізація алгоритмів і математичної моделі, ст. викл. Русакова Н.Є. – оформлення документації та презентації, доц. Турута О.П. – консультації з мобільної частини та захисту інформації. Експерт-консультант – доц. каф. ПІ Вечур О.В. У результаті ретельної підготовки проекту та супровідних документів, розробки презентації та тренування доповіді, команді школи «Обдарованість» вдалося з величезним відривом перемогти на першому етапі турніру, що в підсумку за результатами всього турніру дозволило команді вперше потрапити до трійки призерів і посісти почесне друге місце.

зберегти цю сторінку в PDF