Проект NEFESIE

Міжнародний проект National Education Framework for Enhancing IT Students’ Innovation and Entrepreneurship 530576­-TEMPUS-­1-­2012­-1-­SE-­TEMPUS-­SMHES стартував 15 жовтня 2012 року. Коротка назва проекту:   «NEFESIE». Пріоритет – Вища освіта і суспільство. Тривалість проекту: 15 жовтня 2012 – 14 жовтня 2015. Відповідальна особа: Шатовська Тетяна Борисівна,   координатор відділу практики   «Центр­-Кар’єра»   та   «Бізнес­-інкубатор», доцент кафедри Програмної інженерії.

Мета та завдання проекту

  • Розробка національного стандарту магістра з інженерії програмного забезпечення з урахуванням дисциплін з інноваційної та підприємницької діяльності.
  • Розробка Віртуального Інноваційного Простору між українськими студентами, науковцями та фахівцями в галузі ІТ з метою поглиблення їх творчого та інноваційного потенціалів, відчуття спільноти при створенні нових проектів.
  • Створення набору директив та рекомендацій для прийняття на національному рівні необхідної форми співробітництва «університет – компанія», спрямованої на інноваційну та підприємницьку діяльність студентів.

 

Повна інформація про проект міститься в документі Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької IT-діяльності ­студентів

Активнiсть проекту.

зберегти цю сторінку в PDF