У Харкові пройшов V Міжнародний економічний форум

09.09.2013

6 вересня в Харкові пройшов V Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!». У роботі форуму активну участь брали представники ХНУРЕ та наукового парку «Радіоелектроніка та інформатика» (НП РЕІ).

На панельній дискусії «Розумне місто – розумний регіон: проекти інноваційного розвитку» одним із спікерів був генеральний директор наукового парку «Радіоелектроніка та інформатика» В.П. Прохоров, який зробив доповідь на тему «Про комерціалізацію науково-технічних розробок та інноваційних проектів університету на базі наукового парку «Радіоелектроніка та інформатика».

На форумі були підведені підсумки міжнародного конкурсу інноваційних та інвестиційних проектів «Харківські ініціативи». ХНУРЕ спільно з НП РЕІ представив на конкурс 45 інноваційних проектів (у 2012 р. було подано 27 проектів ), 36 з яких пройшли у фінал. Науковий парк спільно з відділом інновацій, трансферу технологій та інтелектуальної власності ХНУРЕ розробили 35 бізнес-планів.

Науковий парк став переможцем у номінації Кращий інноваційний проект розвитку засобів масової інформації та виробництво мультимедійної продукції – за інноваційний проект – сайт «1000 причин любити Харківський регіон». Диплом і медаль генеральному директору НП РЕІ В.П. Прохорову вручили голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов, заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Крім того, 15 інноваційних проектів з 35 фіналістів отримають дипломи конкурсу «Харківські ініціативи» за представлені кращі бізнес-плани у відповідних номінаціях. Дипломи будуть вручені авторам проектів в урочистій обстановці в Харківській обласній державній адміністрації найближчим часом.

зберегти цю сторінку в PDF