У Харкові пройшов міжнародний форум

31.08.2013

31 серпня в Харкові пройшов міжнародний форум «Україна і світ: синергія міжнародної інтеграції. Високі технології, маркетинг, нетворкінг в авіакосмічній галузі».

Цей форум націлений на демонстрацію тенденцій розвитку та новітніх досягнень авіакосмічної галузі: інноваційних розробок авіаційних двигунів, нових конструкторських рішень літальних апаратів, високотехнологічних розробок систем управління та наноматеріалів.

Головна мета форуму – встановлення нових ділових зв’язків між керівниками компаній, які працюють у сфері виробництва авіаційної та космічної техніки в Європі, Америці та Азії.

Його учасниками є топ-менеджмент підприємств, що виробляють авіаційну і космічну техніку, вчені – розробники нових технологій, представники фінансово-промислових груп і міжнародних консалтингових компаній, маркетологи.

На форумі генеральний директор наукового парку «Радіоелектроніка та інформатика» Валерій Павлович Прохоров був спікером двох панельних дискусій і виступив з доповідями:

  • Інтегроване середовище розробки інтелектуальних систем підтримки прийняття рішень для БЛА (панельна дискусія «Виробництво безпілотних авіаційних комплексів: можливості міжнародної кооперації»);
  • Роль наукових парків в інноваційному розвитку аерокосмічної галузі (панельна дискусія «Стратегія лідерства: швидше, вище, сильніше»).

На форумі велися персональні ділові переговори учасників у форматі В2В.

зберегти цю сторінку в PDF