Зустріч з представником компанії Life (Астеліт)

15.10.2014

10 жовтня відбулася зустріч студентів старших курсів факультету ТКВТ з представником компанії Life (Астеліт). Метою зустрічі було знайомство студентів з цікавою навчальною програмою «Стрибок у життя».

Менеджер компанії Life Євгенія розповіла, що програма «Стрибок у життя» надає прекрасну можливість для талановитих студентів реалізувати свій потенціал і розвинути професійні навички в умовах реального бізнес-середовища, на практиці познайомитися з обраною професією і зробити перші кроки у своїй кар’єрі.
Програма «Стрибок у життя» працює в Україні вже 7 років. За цей час її навчання пройшли 240 осіб і 82 з них стали співробітниками компанії Life.
Програма навчання є безкоштовною і кожний бажаючий студент може спробувати пройти тестування на участь в ній. Для цього необхідно зайти на сайт www.life.ua/jump і заповнити анкету, а представники компанії передзвонять і детально розкажуть про подальші дії.
В ході програми студентів очікує теоретичне навчання та виконання практичних завдань. Програма передбачає розробку і захист групових та індивідуальних проектних робіт, які оцінюють експерти компанії. Після завершення участі в програмі студенти отримують сертифікат і цінний професійний досвід, а найбільш талановиті з них – запрошення на роботу і можливість стати частиною дружної команди life.
Етапи програми:

  • 1 жовтня 2014 – 31 січня 2015: відбір учасників програми, який включає отримання заявок на участь, телефонні співбесіди, тестування професійних знань, панельне інтерв’ю з менеджерами;
  • 2 лютого 2015: старт програми;
  • 2 лютого – 31 травня 2015: навчальний етап програми, який включає теоретичні тренінги та практичні завдання для студентів в компанії;
  • Початок червня 2015: захист проектних робіт.

зберегти цю сторінку в PDF