Серед метрологів ми теж між лідерами

30.05.2014

19-23 травня в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

У ньому взяли участь понад 30 студентів з таких ВНЗ, як: Національний гірничий університет (НГУ – Дніпропетровськ), Донецький національний технічний університет (ДНТУ), Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ), Національний університет «Львівська політехніка», Львівський національний аграрний університет (ЛНАУ), Одеський національний політехнічний університет (ОНПУ), Одеська державна академія технічного регулювання та якості (ОДАТРЯ), Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»), Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ), Херсонський національний технічний університет (ХНТУ).

До команди ХНУРЕ входили студенти кафедри метрології та вимірювальної техніки: Ангеліна Корчакова (гр. МСС-10-1), Олександра Риндіна (гр. МІВТ-10-1), Ніна Телега (гр. МВТм-13-1).

Завдання Олімпіади включали 20 тестових запитань і 5 завдань. З наших краще за всіх справилася із завданнями Ангеліна Корчакова, яка посіла друге місце в індивідуальній першості, з чим ми її щиро вітаємо!

На першому місці студентка НУ «Львівська політехніка», третє місце розділили представники ОНПУ, ОДАТРЯ і НТУ «ХПІ».

Командні місця, за пропозицією оргкомітету Олімпіади та за згодою журі, були розподілені між командами, учасники яких не посіли призових місць в індивідуальній першості – ХНТУ, ІФНТУНГ, ДНТУ.

зберегти цю сторінку в PDF