Надія Мальцева гідно представила наш університет

09.06.2015

У 2014/2015 навчальному році відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1533 від 29 грудня 2014 року була проведена Всеукраїнська студентська олімпіада з інформаційних технологій в рамках міжнародної олімпіади «ІТ-Universe». Організаторами конкурсу є Всеукраїнська громадська організація «Спільнота IT-директорів України» і Консалтингова компанія СУПРЕМУМ.
4 – 5 червня на території Київського національного університету культури і мистецтв відбувся національний фінал олімпіади. У конкурсі «Кращий диплом з інформаційної безпеки» взяла участь студентка четвертого курсу факультету телекомунікацій та вимірювальної техніки Харківського національного університету радіоелектроніки Надія Олександрівна Мальцева. Успішно пройшовши заочний етап, Надія гідно представила наш університет, посівши друге місце в даному конкурсі.
ІТ-Олімпіада стартувала 1 жовтня 2014 року в чотирьох країнах: Азербайджанська Республіка, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан і Україна. Протягом шести місяців учасники – понад 75 навчальних закладів України і понад 800 студентів змагалися за право зустрітися на національному фіналі. На фінал були запрошені близько 150 студентів із майже 50 навчальних закладів України на участь в одинадцяти конкурсах національного фіналу.

зберегти цю сторінку в PDF