Галина Пономаренко відзначена стипендією програми ЗАВТРА.UA

02.06.2014

Згідно з рішенням правління Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» визначені 200 переможців Конкурсу 2013/14 стипендіальної програми ЗАВТРА.UA. Студентка кафедри мереж зв’язку факультету ТКВТ Галина Пономаренко посіла 11 місце в загальному рейтингу конкурсантів.

Зазначимо, що наукова та соціальна діяльність Галини вдруге поспіль відзначена стипендією загальнонаціональної програми з підтримки талановитої молоді в Україні ЗАВТРА.UA.

Галина стала переможницею з темою конкурсної роботи «Дослідження методів підвищення перешкодостійкості систем прихованої передачі інформації» (науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент кафедри мереж зв’язку Андрій Анатолійович Астраханцев). Очний тур конкурсу включав дискусії, індивідуальні та групові завдання, письмові та усні вправи і тести, за допомогою яких оцінювалася відповідність учасників переліку компетенцій, визначених Фондом Віктора Пінчука.

Протягом року студентка отримуватиме щомісячну стипендію, продовжуватиме брати участь у проектах Фонду Віктора Пінчука та PinchukArtCentre, відвідувати публічні лекції, завдяки чому зможе особисто зустрічатися і спілкуватися з авторитетними лідерами, інноваторами, представниками політики, бізнесу і культури.

Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, яка є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти й науки. Головна мета програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

зберегти цю сторінку в PDF