Факультет інфокомунікацій ХНУРЕ разом зі шведським інститутом готуватиме нове покоління експертів з кібербезпеки

11.12.2017

З 12 по 19 листопада викладачі факультету інфокомунікацій взяли участь у фінальній зустрічі учасників Темпус-проекту ENGENSEC «Підготовка наступного покоління експертів з кібербезпеки: нова визнана ЄС магістерська програма» (яка фінансується Європейським Союзом), що проходила в Технологічному інституті Блекінге (Карслкруна, Швеція). 

У рамках даного проекту було розроблено сім навчальних курсів: інформаційна безпека телекомунікаційних та хмарних технологій, цифрова криміналістика, розробка програмного забезпечення в сфері інформаційної безпеки, методи виявлення та аналізу шкідливого програмного забезпечення, інформаційна безпека Інтернет, системи аналізу вразливостей та етичний хакінг, безпека бездротових  мереж.

Учасник проекту – факультет інфокомунікацій – отримав обладнання на створення кіберполігону для навчання студентів та проведення наукових досліджень з забезпечення інформаційної безпеки хмарних технологій вартістю близько 1 млн. 200 тис. грн.   Протягом реалізації цієї програми було проведено тренінги для викладачів в Німеччині, Польщі, Україні, Швеції, а також дві літні школи з кібербезпеки для студентів. 

Участь у реалізації даного проекту дала змогу факультету інфокомунікацій підписати програму подвійних дипломів для студентів, що навчаються за магістерською програмою за спеціальністю кібербезпека з Технологічним інститутом Блекінге.

 

зберегти цю сторінку в PDF