Факультет інфокомунікацій взяв активну участь у Дні відкритих дверей ХНУРЕ

23.10.2017

22 жовтня в Харківському національному університеті радіоелектроніки пройшов День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти разом з батьками завітали до ХНУРЕ та особисто дізналися про його можливості, факультети, особливості цьогорічної вступної кампанії, а також поспілкувалися з деканами, викладачами та студентами.
Факультет інфокомунікацій брав активну участь у цій події. Для майбутніх абітурієнтів влаштували екскурсію кафедрами та аудиторіями нашого факультету. Старшокласники завітали на кафедри інформаційно-мережної інженерії, інфокомунікаційної інженерії, метрології та технічної експертизи, де дізналися про особливості навчання на нашому факультеті, ознайомилися з лабораторіями та технічною базою кафедр і поспілкувалися з деканом факультету Аркадієм Владиславовичем Снігуровим, викладачами кафедр та студентами факультету.
Вступники із перших вуст почули про переваги, які мають випускники факультету на ринку праці, дізналися про особливості навчання на різних спеціальностях факультету. Їм розповіли про перемоги студентів у різноманітних олімпіадах і конкурсах, про можливість стажування в іноземних вишах, якою вже скористалися чимало представників факультету інфокомунікацій. Вони дізналися про наукову та спортивну діяльність студентів та їхнє дозвілля. Абітурієнти змогли отримати відповідь на всі актуальні для них питання щодо вступної кампанії та про перелік посад, які вони зможуть обіймати після завершення навчання.
Усіх вступників запросили на навчання на нашому факультеті.

зберегти цю сторінку в PDF