Вчитися ніколи не … багато

19.02.2015

Декан радіотехнічного факультету професор Сакало Сергій Миколайович вважає, що «Вчитися ніколи не … багато. Особливо в університеті і особливо тих знань, які потрібні в реальному житті » (https://www.facebook.com/sergii.sakalo).

Тому Сергій Миколайович вирішив організувати в ХНУРЕ і для ХНУРЕ Школу IT-підприємця «Start-up». Наш вуз є передовим в плані підготовки працівників для IT-сфери: розробників, тестувальників, бізнес-аналітиків, проджект-менеджерів, але студентам вкрай не вистачає знань про IT-менеджмент і про те, як бути бізнесменом в IT: створювати свою компанію, звітувати по податках, знаходити замовника і проекти, продавати програмні продукти, організовувати стартапи і т.п.

І це буде цікаво не тільки студентам, а й викладачам – зможуть знайти цікаві ідеї для викладання. Крім того, багато з них зайняті в IT.

Враховуючи сучасний рівень розвитку IT технологій немає сумнівів у тому, що будь-яка спеціальність нашого вузу, так чи інакше, пов’язана з IT, а, отже, є впевненість в тому, що Школа буде корисна всім без винятку студентам.

І на рідному радіотехнічному факультеті студенти, користуючись мобільним телефоном, смартфоном, Wi-Fi обов’язково задіють весь спектр пристроїв радіотехніки: антену, приймач, передавач, GPS навігацію по картах, кодування і обробку сигналу, відеозображення за рахунок програмованих мікропроцесорів. А проектування (знову ж на ПК) пристроїв радіотехніки, створення нових і сучасних радіоелектронних пристроїв ще більш мініатюрних і суперфункціональних вкрай необхідно всім нам для подальшого прогресу і задоволень у житті.

Зареєструватися для участі у школі можна за посиланням http://goo.gl/3ioQTA (дедлайн 28 лютого).

Детальна інформація:

https://www.facebook.com/groups/itstartup.nure

https://vk.com/itstartup.nure

зберегти цю сторінку в PDF