Радіотехнічний факультет відсвяткував своє славне 50 –річчя

16.12.2013

50 років радіотехнічного факультету – це багато і мало. За мірками науки 50 років – це всього нічого, а за мірками людського життя – це особистість, яка відбулася. За 50 років багато досягнуто, але попереду – нові рубежі.

Факультет крокує в ногу з часом – відкриваються нові спеціальності, освоюються нові дисципліни та наукові цілі, випускаються висококласні фахівці за спеціальностями радіотехніка, радіоелектронні пристрої, системи та комплекси, апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення, системи технічного захисту інформації.

На ювілей факультету приїхали багато випускників та гостей, серед яких доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник ІРЕ НАНУ Олег Вікторович Ситник, директор науково-виробничого підприємства «Екоенерго» Павло Олексійович Яценко, провідний інженер підприємства «Енергосталь» Дмитро Віталійович Кукуш, директор Шахтарського кінотехнікуму, депутат міської ради Шахтарська Донецької області Жанетта Августинівна Хроленок, завуч Шахтарського кінотехнікуму Тетяна Павлівна Костенко.

В актовому залі ХНУРЕ, де відзначалося 50-річчя факультету, ювілярів привітала виконуюча обов’язки ректора університету, професор Наталя Совєтівна Лєсна.

Перед присутніми виступив декан радіотехнічного факультету професор Сергій Миколайович Сакало, який розповів про те, що девіз факультету «Підготовка фахівців широкого профілю з радіотехніки» виконується вже 50 років і ще жодного разу не дав збою. Він привітав викладачів, співробітників, студентів, аспірантів, випускників та гостей з ювілеєм, побажав усім високо тримати планку радиста, і завжди пам’ятати, що це іменами наших вчених названі малі планети сонячної системи. Це наші вчені дев’ять разів їздили в експедицію в Антарктиду, в Арктику, до Екваторіальної Африки, це наш факультет виростив і відправив у вільне плавання цілих три факультети – електронної техніки, автоматики та комп’ютеризованих технологій, телекомунікацій та вимірювальної техніки. Побажав всім удачі та успіхів.

Поздоровлення прозвучали від колишніх деканів радіотехнічного факультету доцентів Всеволода Володимировича Толстова та Василя Федоровича Пасічника, професора Миколи Івановича Сліпченка, проректора з адміністративно-господарської роботи Євгена Олексійовича Краснокутського та гостей свята. Були зачитані вітальні листівки та телеграми від колишнього декана радіотехнічного факультету доцента Ігоря Федоровича Дем’янкова, директора інституту радіоелектроніки та телекомунікацій, завідувача кафедри радіотехнічних систем ОНПУ Порфирія Юхимовича Баранова.

 

зберегти цю сторінку в PDF