Профорієнтаційний захід серед учнів підготовчих курсів

10.01.2015

09.01.2015 р. декан Радіотехнічного факультету проф. Сакало Сергій Миколайович провів профорієнтаційний захід серед учнів підготовчих курсів ХНУРЕ. Незважаючи на мороз, школярі прийшли до ВНЗ, щоб зрозуміти, чим же відрізняються одина від одної 23 спеціальності ХНУРЕ, і яка їм найбільше до вподоби.

Проф. Сакало С.М. подав інформацію про спеціальності Радіотехнічного факультету наступним чином.

«Враховуючи сучасний рівень розвитку IT технологій немає сумнівів у тому, що будь-яка спеціальність нашого ВНЗ, так чи інакше, пов’язана з IT (всі відкриті спеціальності властиві профілю ВНЗ). Користуючись мобільним телефоном, сматрфон, Wi-Fi Ви обов’язково задіюєте весь спектр пристроїв радіотехніки: антену, приймач, передавач, GPS навігацію по картах, кодування, обробку сигналу і відеозображення за рахунок програмованих мікропроцесорів. Просто все здорово видозмінилося в наш час зовні, але суть радіотехніки залишилася та ж. Зараз паяльник використовується все менше і менше зважаючи на мініатюрності конструкцій, але мікрозварювання і паяльну станцію ніхто не відміняв. А проектування (знову ж на ПК) пристроїв радіотехніки, створення нових і сучасних радіоелектронних пристроїв ще більш мініатюрних і суперфункціональних вкрай необхідно всім нам для подальшого прогресу у виробничій та побутовій сферах. Тому роль радіотехніки не ослабла, а навіть посилилася, тому крім проектування чисто радіотехнічних пристроїв, доводиться ще пов’язувати їх з новітньою комп’ютерною технікою, тобто знати і те й інше досконально. Ось цьому і вчать на нашому факультеті».

Крім декана виступили завідувачі кафедрами факультету, які конкретизували особливості кожної з трьох спеціальностей факультету. Були й призи тим школярам, хто зміг правильно відповісти на питання по радіотехніці. Захід вдався!

зберегти цю сторінку в PDF