Факультет ІРТЗІ приймав учасників конференції «Сучасні проблеми радіотехніки»

28.04.2017

З 25 по 27 квітня 2017 факультет Інформаційних радіотехнологій і технічного захисту інформації приймав учасників конференції «Сучасні проблеми радіотехніки», яка проходила в рамках 21-ого Міжнародного молодіжного форуму «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті». На 4 секції конференції було подано 80 доповідей від студентів, аспірантів і молодих вчених з 8 вузів України та Білорусі.

На секції «Електродинамічні та антенні системи НВЧ, ВВЧ і оптичного діапазонів» перше місце зайняв Гнатюк Максим Олександрович з доповіддю «Розрахунок альтерніруючим методом Шварца антенної решітки за наявності діелектричних вставок і покриття» з Дніпровського державного технічного університету.

На секції «Радіотехнічні системи» перше місце зайняли Грівачевський Андрій Петрович і Фабіровскій Сергій Євгенович з доповіддю «Пристрій моніторингу динамічних об’єктів у видимому діапазоні хвиль» з Національного університету «Львівська політехніка».

На секції «Системи технічного захисту інформації» перше місце посіла Андронникова Анна Геннадіївна з доповіддю «Активне перехоплення і захист інформації в мережах стільникового мобільного зв’язку стандарту GSM» з Харківського національного університету радіоелектроніки, гр. СТЗІАм-15- 1.

На секції «Проектування радіоелектронних пристроїв на мікроконтролерах і програмованих логічних матрицях» перше місце зайняв Назаренко Іван Анатолійович з доповіддю «Переваги та сфера використання твердотільних релє» з Харківського національного університету радіоелектроніки, гр. РПСКм-16- 1.

зберегти цю сторінку в PDF