Зустріч студентів з представниками компанії Mabbly – Адамом Фрідманом і Грегом Бірманн

30.11.2017

20 листопада на факультеті інформаційних радіотехнологій та технічного захисту інофрмації з ініціативи Лабораторії систем технічного захисту інформації була організована зустріч студентів і викладачів нашого ВНЗ з представниками компанії Mabbly – Адамом Фрідманом і Грегом Бірманн.

Гості представили присутнім студентам і викладачам презентацію про стратегії розвитку маркетингу і рекламних технологій. Сучасний сайт бренду – це комплекс заходів, пов’язаних з підвищенням рейтингу сайту в результатах видачі пошукових систем (SEO, Search Engine Optimization); з контекстною рекламою бренду на сторонніх сайтах (SEA, Search Engine Advertising); з підтримкою клієнтів, які прийшли на сайт бренду з соціальних мереж (SMO, Social Media Optimization); з просуванням сайту за допомогою публікацій цікавих матеріалів про бренд в спільнотах, форумах, соціальних мережах (SMM, Social Media Marketing).

Таким чином, цифровізація бізнес-процесів є одним з основних трендів розвитку бізнесу, відкриваючи широкі можливості для зростання економіки компаній, однак разом з цим кардинально змінюється картина загроз інформаційної безпеки. Для протидії вторгненням необхідна розробка комплексної захищеності інформаційних ресурсів, що враховує сучасні реалії.

На завершення зустрічі обговорювалися питання співпраці Лабораторії систем технічного захисту інформації та компанії Mabbly. Студенти, бажаючі стати частиною Харківської філії компанії, заповнили анкети-резюме та були запрошені на співбесіду.

зберегти цю сторінку в PDF