Звіт про проведену конференцію

16.10.2013

Організована Харківським національним університетом радіоелектроніки та Харківським науково -дослідним інститутом технології машинобудування Міжнародна науково-практична конференція “Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні інноваційними проектами” була проведена 9-15 вересня 2013 р. в м. Алушта.

Учасниками конференції стали 49 осіб. Тези доповідей на конференцію прислали представники 53 організацій з України, Росії й Білорусі.

Розглядалися й обговорювалися питання економіко-математичного моделювання організаційно-економічних систем інноваційного розвитку підприємств України, управління проектами та програмами, управління фінансово-економічною безпекою підприємств, проблеми розробки та експлуатації геоінформаційних систем.

У період роботи конференції відбулося засідання секції ” Управління інноваційною діяльністю ” НМК з менеджменту та адміністрування МОН України.

Передбачається продовжити дослідження за даними напрямками і зробити дану конференцію традиційною, залучати до участі представників реального сектора економіки, а також науковців з країн ближнього і далекого зарубіжжя. Передбачувана дата наступної конференції – вересень 2014 року.

зберегти цю сторінку в PDF