Запрошуємо на конференцію до Алушти

30.05.2013

Оргкомітет міжнародної науково-практичної конференції «Математичне моделювання процесів в економіці та управлінні інноваційними проектами «ММП-2013 », яка відбудеться 9-15 вересня 2013 р. в Алушті на базі пансіонату «Укоопспілка», запрошує викладачів, аспірантів, здобувачів, наукових співробітників та представників бізнесу взяти участь у роботі конференції.

Організатори конференції – Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування.

За основними тематичними напрямками (економіко-математичне моделювання організаційно-економічних систем; інформаційні технології в бізнесі, економіці та управлінні проектами; управління інноваційним розвитком підприємств; управління проектами та програмами; геоінформаційні системи; економічна безпека) та складом запрошуваних учасників дану конференцію можна вважати правонаступницею проведеної раніше в Алушті на базі пансіонату «Укоопспілка» спільно з ХАІ конференції «Сучасні інформаційні технології в економіці та управлінні підприємствами, програмами та проектами».

Конференція зареєстрована в УкрІНТЕІ (св-во № 307).

Детальніше про конференцію – у доданих інформаційних повідомленнях 

зберегти цю сторінку в PDF