Бізнес – школа для школярів 9 – 11 класів

08.11.2017

У харківському національному університеті радіоелектроніки на кафедрі Економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ЕК), для школярів 9 – 11 класів розпочала роботу Бізнес – школа.
Перше заняття відбулося 4 листопада. Заняття провів Гуца Олег Миколайович, кандидат технічних наук, доцент, фахівець в області інформаційних технологій і технологій обробки та управління знаннями.

Теми заняття були наступними:
1) Хто такі бізнес-аналітики і чому без них не може обходиться створення програмного забезпечення? Цікаві факти і приклади реальних розробок.
2) Прийняття рішень – інтуїція чи, все-таки, наука? Створення разом зі слухачами експертної системи на дуже цікаву для молоді тему – захоплююче, весело і (що головне) недовго!

Нагадуємо, що заняття проводяться за напрямками: основи бізнесу, бізнес – планування, логістика, електронна комерція, менеджмент.
Мета занять – залучення дітей в економічні науки; створення у дітей правильного і позитивного ставлення до економіки; формування уявлення про навчання в ХНУРЕ і як наслідок – підготовка майбутніх абітурієнтів з високим рівнем знань і мотивації.

Заняття безкоштовні і проводяться з 4 листопада 2017р. по суботах: 04.11, 18.11, 02.12, 16.12 з 13.00 в ауд. 202-й корпуси «І».
Відвідувати Бізнес – школу можна з будь-якого заняття.
Після закінчення школи будуть видані сертифікати.

зберегти цю сторінку в PDF