У Харкові відкриється виставка масштабних моделей «Світ у мініатюрі»

04.05.2015

6 травня у Музеї історії Харківського національного університету радіоелектроніки відкриється виставка масштабних моделей «Світ у мініатюрі», присвячена 70-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Сама виставка проводиться в рамках VI Міжнародної науково-практичної конференції «Україна у світових війнах ХХ століття», яка проходитиме 13–15 травня 2015 року на кафедрі українознавства Харківського національного університету радіоелектроніки за співучасті кафедри соціально-гуманітарних наук факультету права та масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ.
На виставці представлені різні масштабні моделі військової техніки часів Другої світової війни (Радянського Союзу, Великої Британії, Німеччини, Японії, Фінляндії тощо) та української військової техніки сил АТО. Зокрема, відвідувачі зможуть побачити моделі: винищувача Ла-7, на якому літав тричі Герой Радянського Союзу І.М. Кожедуб; МіГ-3, на якому літав тричі Герой Радянського Союзу О.І. Покришкін; винищувача Bf-109G-6, на якому літав кращий німецький ас часів Другої світової війни Е. Хартманн. Крім моделей авіації також будуть представлені експонати бронетанкової техніки. Урочисте відкриття виставки масштабних моделей «Світ у мініатюрі» відбудеться 6 травня об 11-й годині у Музеї історії ХНУРЕ. Проведення виставки «Світ у мініатюрі» стало можливим за активної участі гуртка харківських моделістів-колекціонерів «Kharkiv Model Show» та сприяння керівництва Харківського національного університету радіоелектроніки. Працюватиме виставка до 22 травня і буде відкрита для відвідувачів у будні дні з 9 до 16 години. Також під час проведення виставки збиратимуться кошти на допомогу пораненим військових у Харківському військовому госпіталі.Деякі з представлених на виставці моделей можна буде придбати на аукціоні, який відбудеться 22 травня о 14-й годині, а виручені на ньому кошти також підуть на лікування бійців АТО.

Адреса Музею історії ХНУРЕ: просп.. Леніна, 14, вхід з боку вулиці Серпової.

зберегти цю сторінку в PDF