Опубліковано каталог інноваційних проектів і науково-технічних розробок

26.10.2015

17 липня опубліковано каталог інноваційних проектів і науково-технічних розробок Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ).
Видання підготовлене відділом інновацій, трансферу технологій та інтелектуальної власності (ІТТІВ).
До каталогу ввійшли стислі описи найбільш актуальних інноваційних проектів та науково-технічних розробок, які створені у ХНУРЕ впродовж 2012-2014 рр.
Мета видання каталогу – узагальнення найбільш актуальних результатів наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності в ХНУРЕ, залучення потенційних інвесторів і замовників для комерціалізації інноваційних проектів та науково-технічних розробок університету, активізація інноваційної діяльності та підвищення практичної спрямованості її результатів.

Зі змістом каталогу, який складається з 6 розділів, можна ознайомитися тут.
З самими матеріалами каталогу можна ознайомитися в друкованому вигляді, звернувшись до наукової бібліотеки ХНУРЕ (відділ наукової літератури, науково-бібліографічний відділ і читальний зал №1) або в електронному вигляді на сайті ХНУРЕ в підрозділі «Інноваційні проекти та розробки» розділу «Наука».
Відділ ІТТІВ постійно працює над збором проектів для їх реєстрації в реєстрі науково-технічних розробок ХНУРЕ і відборі для подання в черговому каталозі, а також для їх просування на різні конкурси та пошуку потенційних інвесторів для їх реалізації.
Усі зацікавлені в публікації своїх інноваційних проектів і науково-технічних розробок у каталозі та для розміщення на сайті ХНУРЕ можуть подати інформацію про проект (розробку) у вигляді коротких описів українською, російською та англійською мовами, керуючись Правилами оформлення і подачі матеріалів у Каталог, затвердженими наказом ректора № 53 Кн від 18.07.2013 г. «Про організацію створення щорічних каталогів інноваційних проектів і науково-технічних розробок університету».

З правилами оформлення і подання матеріалів до каталогу інноваційних проектів та науково-технічних розробок підрозділу (факультету, кафедри, наукового підрозділу) можна ознайомитися тут.

зберегти цю сторінку в PDF