Семінар з сучасних лабораторій та технологій автоматизації у Бад-Пірмонті (Німеччина)

08.07.2014

З 19 по 21 травня у рамках проекту TEMPUS 544010 «Тренінги з технологій автоматизації для України» (TATU) у Бад-Пірмонті проводився семінар для представників українських університетів – учасників проекту: Одеського національного політехнічного університету, Одеської національної морської академії, Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу, Донецького національного технічного університету та Харківського національного університету радіоелектроніки.

Семінар проводився на базі компанії Phoenix Contact, яка є провідним розробником і виробником промислових електротехнічних і електронних виробів. Мета даного візиту полягала у вивченні концепції сучасних лабораторій автоматизації, наданих представниками Технічного університету Дюссельдорфа, а також ознайомлення з різними комплектуючими і системними рішеннями для пристроїв автоматизації, які були представлені співробітниками компанії Phoenix Contact. Результатом поїздки стали обрані комплектації мобільних лабораторій з автоматизації, які згодом будуть закуплені і встановлені в кожному університеті – партнері з України.
Від ХНУРЕ участь у семінарі брав асистент кафедри проектування та експлуатації електронних апаратів Павло Вікторович Галкін, який є координатором проекту в нашому ВНЗ.

Проект в соц. мережах:
http://vk.com/tatu_tempus_project_2013_2016/

https://www.facebook.com/groups/1423523447899654/?fref=ts/

http://www.linkedin.com/groups/TATU-Trainings-in-Automation-Technologies-6717278?home=&gid=6717278&trk=anet_ug_hm

зберегти цю сторінку в PDF