Наш університет представлений у Туркменістані

21.11.2013

З 11 по 14 листопада в Ашхабаді (Туркменістан) проводилася Міжнародна виставка і наукова конференція «Освіта, спорт і туризм в епоху могутності і щастя». Її учасниками стали делегації з десятків країн світу, зокрема США, Росії, Великобританії, Італії, Німеччини, Іспанії, Португалії, Індії, Китаю, Кореї, Ірану, Туреччини, Польщі, Латвії, України, Білорусі та ін.

Протягом трьох днів головний Виставковий центр служив місцем не лише проведення презентацій вищих навчальних закладів, а й широким профорієнтаційним майданчиком для туркменської молоді.

У рамках роботи Міжнародної виставки проходив освітній ярмарок вищих навчальних закладів України. Делегацію очолив міністр освіти Дмитро Табачник. У складі делегації були представники 17 ВНЗ України, в тому числі і нашого університету. Наш університет представляв декан факультету навчання іноземних громадян професор, доктор технічних наук Мурад Анверович Омаров. На виставці були представлені матеріали про ХНУРЕ російською і туркменською мовами. Вони викликали особливий інтерес і в представників фірм, і в представників вищих навчальних закладів, і, особливо, в туркменської молоді – потенційних абітурієнтів нашого університету.

Сподіваємося, що проведена профорієнтаційна робота сприятиме зростанню кількості туркменських студентів у нашому університеті, а також розширенню міжнародних контактів ХНУРЕ в галузі освіти і науки.

 

зберегти цю сторінку в PDF