Харківський національний університет радіоелектроніки відвідала делегація з Іраку.

31.10.2012

17 жовтня в рамках співпраці між Харківським національним університетом радіоелектроніки та Республікою Ірак, відбулася зустріч керівництва університету зі співробітниками Посольства Республіки Ірак в Україні, в тому числі Радником у справах освіти і науки Республіки Ірак в Україні.На офіційній церемонії з нашого боку були присутні професор М.І. Сліпченко, декан факультету навчання іноземних громадян професор М.А. Омаров, начальник відділу захисту інформації Г.О. Лебедєв
Зустріч була присвячена вирішенню проблем перебування іноземних громадян в Україні, перспективам навчання студентів з Іраку в ХНУРЕ, інтеграції нашого університету в світовий освітній простір. Гості отримали розгорнуту інформацію про університет. Обидві сторони відзначили, що подібні заходи сприяють зміцненню дружніх відносин між нашим університетом та освітніми структурами Республіки Ірак, а також підвищенню авторитету ХНУРЕ на міжнародному рівні.
Після офіційної частини відбулася зустріч співробітників Посольства Республіки Ірак з іракськими студентами, які набувають знань у ХНУРЕ на різних формах навчання.

зберегти цю сторінку в PDF