Дано старт новій міжнародній співпраці

20.06.2013

У рамках проекту TEMPUS 530319-TEMPUS-1-2012-1-DETEMPUS-JPHES «Інноваційна гібридна стратегія ІТ-аутсорсингового партнерства з підприємствами» (IHSITOP) у Харківському національному університеті радіоелектроніки пройшла І Міжнародна освітньо-практична конференція «Міжнародний досвід в ІТ-аутсорсингу. Співпраця підприємств та навчальних закладів».

Робота конференції розпочалася з відкриття першого в Україні науково-виробничого центру аутсорсингу. Стрічку нового офісу перерізали професор М.І.Сліпченко та начальник управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації В.І. Ростовська.

Відкриваючи пленарне засідання, М.І. Сліпченко побажав гостям плідної роботи та вдалих рішень і передав теплі слова вітання від ректора ХНУРЕ професора М.Ф.Бондаренка. Від облдержадміністрації присутніх привітала В.І. Ростовська. Вітання прозвучали також від директора навчального науково-виробничого центру аутсорсингу, професора кафедри програмної інженерії Н.В.Білоус, проректора з наукової роботи університету Обуда (Будапешт, Угорщина) доктора Джозефа Тика, віце-президента Харківської торгово-промислової палати Ю.А. Сміцької, директора Темпус-проекту компанії «Малібу-спорт Лтд» Д.В. Чорного. Також відбулася Веб-конференція з представником Грант Холдера Темпус-проекту доктором Гюнтером У.Толкієном.

У конференції, яка проходила протягом двох днів (18-19 червня), взяли участь представники комісії Національного Темпус-офісу, учасники Темпус-проекту IHSITOP, представники близько 50 підприємств різних форм власності, представники вищих навчальних закладів України та зарубіжних країн. Усього в роботі конференції взяли участь близько 100 осіб з Австрії, Угорщини, Німеччини, Росії, Білорусі, а також Львова, Вінниці, Одеси, Житомира, Запоріжжя, Києва, Чернігова, Харкова.

зберегти цю сторінку в PDF